Vyhledat

Z golfu rovnou do FitStyle!

"Žij zdravě, cvič stylově" je mottem hradeckého fitness studia FitStyle, které se zaměřuje na skupinové lekce již od roku 2010. V nabídce jejich lekcí jsou originální dynamické sporty, které jsou především funkční a komplexní. 

FitStyle bylo první fitness centrum, které v Hradci Králové otevřelo originální Jumping centrum, takže denní lekce na trampolínkách jsou zde samozřejmostí. Jsou také jediní ve městě, kteří nabízí lekce Alpinningu - cvičení na nakloněném páse. Vyzkoušet ale můžete spoustu dalších, značně vyhledávaných sportů, jako třeba TRX neboli cvičení se závěsným posilovacím systémem, dále pak vysoce intenzivní intervalový trénink HIIT, cvičení s balančním míčem Bosu či účinné protažení na Power józe. Všechny lekce ve FitStyle probíhají pod vedením zkušených a certifikovaných lektorů.


Golf Triathlon se koná již příští týden 8. 9., registrace je stále možná na webu www.Golf-Triathlon.cz.

A právě na Golf Triathlonu budou pro 3 z vás připraveny neomezené měsíční permanentky, se kterými můžete navštívit jakékoliv lekce, které FitStyle nabízí.Lekce tu probíhají ve třech sálech najednou, proto nemusíte mít strach,

že byste si nevybrali cvičení dle vaší momentální nálady a potřeby. Fitness centrum najdete v centru města Hradce Králové v budově YMCA, ulice Šafaříkova.


11 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner