Vyhledat

Velocentrum na Golf Triathlonu 2019

Cyklistika je nedílnou součástí Golf Triathlonu. Pro všechny její příznivce bude 8. 9. 2019 přímo na akci připraven její zástupce, Velocentrum Voleský. Můžete se tak těšit nejen na ukázky jízdních kol, ale také na půjčování elektrokol, která neustále získávají na oblibě.

Velocentrum Voleský je pro Golf Triathlon skvělým zástupcem cyklistiky – má za sebou dlouholetou tradici a je předním hráčem na cyklistickém poli. Pobočky Velocentra najdete v Praze, Pardubicích, Přelouči a Hradci Králové.

V nabídce si pak vybere i ten nejnáročnější cyklista. Velocentrum totiž kromě samozřejmostí, jakými jsou špičková jízdní kola, nabízí i kvalitní doplňky a komponenty pro cyklistiku. Ve Velocentru si vybere opravdu každý, jen jízdních kol je na skladě více než 300 modelů. Vybrat si můžete na dobrodružné vyjížďky horské kolo, na výlet s rodinou kolo crosové nebo trekingové, při honbě za rychlostí a kilometry kolo silniční, pro manželku elektrokolo a pro potomky garáž plnou dětských kol.


Jak se budete mít možnost přesvědčit také na Golf Triathlonu, neopomenutelnou součástí nabídky Velocentra jsou také elektrokola. Díky těm se cyklistika stává zábavou pro všechny, navíc mohou dosahovat rychlosti až 45 km/h a baterii díky šlapání opětovně dobíjíte, kola se tak již nemusí bát ani rekreační jezdci.


Velocentrum klade důraz na kvalitu, inovaci, moderní technologie výroby i design. Přesvědčit se o tom můžete již v neděli 8. 9. 2019 na Golf Triathlonu!

5 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner