Vyhledat

Specialisté na kola? No přece Cyklospeciality!

Cyklospeciality je společnost nabízející nepřeberné množství různých druhů kol, s pobočkou mimo jiné také v Hradci Králové. A právě každý hradečák jistě ocení městská kola, na kterých se dá hravě pohybovat každý den po městském terénu. Zajímavou nabídkou Cyklospecialit jsou také skládací kola. Některá z nich se dají složit během 10 sekund do malého balíku, což je užitečné nejen pro všechny cestovatele, kteří kolo rádi střídají s jinou formou dopravy. Nejoblíbenější skládací kola jsou nabízeny v několika pestrých i méně výrazných barvách, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Další specializací firmy jsou elektrokola. Tento trend, který je stále více oblíbenější, se dá pořídit v několika variantách. Cyklospeciality nabízejí elektrokola horská a turistická, ale také městská. Výjimkou v jejich nabídce nejsou ani skládací elektrokola. Pokud tedy patříte k lidem, kteří vnímají jízdu na kole spíše jako velkou námahu než potěšení, elektrokola jsou to pravé přesně pro Vás a váš požitek z jízdy.

Samozřejmostí je také velký výběr dětských kol. Nabídka je pro děti od 3 let až do věku zhruba 14 let a výšky 165 cm, kdy dochází k důležitému přechodu na kola dospělácká. Ke všem kolům je možné si vybrat a navolit spoustu doplňků, potřebných pro pohodlnou jízdu. A pro ty ještě menší jsou tu odrážedla, která nejlépe naučí držet rovnováhu již od 2 let věku dítěte.


Cyklospeciality jsou partnerem letošního Golf Triathlonu, protože cyklistika je jeho neodmyslitelnou součástí. A proto budete mít možnost, již tuto sobotu 7. 9., získat zvonky na kolo věnované právě společností Cyklospeciality. Budeme se na vás těšit!

12 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner