Vyhledat

Rodinné pasy podporují rodiny a dětmi i Golf Triathlon

Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku.

Rodinné pasy jsou aktivitou jednotlivých krajů. V současné době projekt funguje v Jihomoravském kraji, v Kraji Vysočina, v Olomouckém kraji, Pardubickém kraji, Ústeckém kraji, Královéhradeckém kraji a městě Kroměříži.

Zapojení do projektu je pro rodiny zdarma. Na základě registrace je rodinám vystavena karta Rodinné pasy. Podmínkou je trvalé bydliště v zapojeném kraji nebo městě a alespoň jedno dítě v rodině do věku 18 let.


Držitelé Rodinných pasů mohou využívat slevy nejen na území celé České republiky, ale i vybraných subjektů v Dolním Rakousku nebo na Slovensku. Projekt využívá vlastní sítě RP.

Rodinné pasy jsou partnerem Golf Triathlonu.

Společně s nimi budeme na autogramiádě hokejistů v HK 7.9.2019 a pak také společně na Golf Triathlonu 8.9.2019.

Rodinné pasy s organizačním týmem Golf Triathlonistů mají na autogramiádě připravený pro děti doprovodný program ve svém stánku. Můžete se těšit na různé hry a soutěže a také malování na obličej.


Spousta zábavy, her i jízdy na kole v krásném prostředí Park golfu. 8.9.2019 si můžete užít pohodovou akci a užít si hezkou neděli i s Rodinnými pasy. Kromě netradičních tras běhu a kola si každý může vyzkoušet i golf. Akce je zdarma pro Vaše děti a rádi je zabavíme pohybem, hrami a další zábavou v rámci doprovodného programu akce Golf Triathlon, který si můžete užít aktivně nebo jako diváci. Děti mohou také vyhrát vstupenky na festival 14.9.2019 Jičín Město pohádky.

2 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner