Vyhledat

Rebelský závod na Park Golfu

Na sportovní akci Golf Triathlon, která se koná 8.9.2019 v areálu Park Golf Hradec Králové

budete absolvovat závod v rámci třech disciplín:

BIKE 33 km,

RUN 6 km nebo

GOLF 9 jamek


Soutěžící budou rozděleni na týmy, jednotlivce a také podle věku. V ceně startovného je zahrnuto, krom cen a dárků, i občerstvení pro všechny, a právě o tyto potřeby našich dospělých závodníků se postará náš partner pivo Rebel s jeho nabídkou osvěžujících piv.


Nabídka piv je nyní v nových variantách pro lepší trefu do rozličných chuťových preferencí milovníků dobrého pití.

Nealkoholická varianta pro ty, kteří se chtějí „držet na uzdě“ a zároveň si vychutnat pivní chuť má modrý design.

Pro dámy je zde růžová varianta s přízviskem „pinkni se“ a obsahuje mix přírodních šťáv grepu a citronu, a v neposlední řadě je v nabídce klasická jedenáctka ve žluté barvě, ideální pro příležitosti, když se člověk chce uvolnit a „pustit do sebe rebela“.


Rebel je moderní značka piva, která navazuje na dlouhověkou tradici Havlíčkobrodského pivovaru. Ostatně o tom svědčí fakt, že se pivo v Havlíčkově brodě, odkud Rebel pochází, vaří již od získání várečného práva v roce 1333. Pod tehdejším názvem „Německý brod“ se tedy stal nejspíše prvním poddanským městem, jemuž bylo uděleno toto privilegium.


Rebel byl založen po znovuotevření pivovaru v roce 2008 a v posledních třech letech slaví úspěchy jako jedno z nejoceňovanějších piv v České republice.

Dnes je možné pivovar navštívit a dozvědět se více o jeho historii, chodu a výrobě piva, či navštívit místní hostinec Rebel ve stylu 19. století a okusit jak vynikající kvasnicové pivo, tak dobové speciality na vlastní jazyk.

16 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner