Vyhledat

Rafkarna - Velká cena Hradce Králové

Na letošní akci Golf Triathlon, který se koná v neděli 8.9.2019 na Park Golfu Hradec Králové, budete moci spatřit vystavené kolo od firmy Rafkarna, která je zaměřena na aerodynamicky testované karbonové ráfky, karbonové rámy a další karbonové komponenty vlastní značky IDEA. Zároveň je nutno podotknout, že Rafkarna věnovala hodnotné ceny pro výherce.

Dále bychom rádi pozvali všechny příznivce sportu na akci Rafkarna Velká cena Hradec Králové, což je tradiční silniční závod. Akce se koná po roční pauze 29. září 2019 na Ulrichově náměstí, letos ovšem jako součást Hradeckého cyklo festivalu, který má za cíl přilákat nejen skalní fanoušky cyklistiky. Začátek akce je plánovaný na 11:00 a kromě tradičního závodu, který nabídne kvalitní jezdecké obsazení, se letos mohou diváci těšit na závod v koloběhu, venkovní výstavu historie závodu, zábavný doprovodný program nebo vynikající občerstvení z dílen hradeckých mistrů.


Rafkarna Velká cena Hradce Králové v letošním roce slaví 55 let od svého založení (1964-2109). Vzhledem k tomuto významnému výročí bude vytvořena venkovní výstava Muzea východních Čech v Hradci Králové, která mapuje historii závodu přímo v dějišti celé akce na Ulrichově náměstí. U stánku muzea budou připraveny sportovní aktivity pro děti i dospělé. Diváci by si také neměli nechat ujít exhibiční závod v podání zlatého medailisty z Evropských her Tomáše Bábka, který vyzve ke sprintu na 100 m závodní formuli Dragon 9 stáje TU Brno racing.


Hlavním bodem programu bude tradiční městské kritérium Rafkarna Velká cena Hradce Králové, která je v letošním roce vypsána nejen pro elitní kategorii mužů, ale také pro amatéry a mládež. Start hlavního závodu je naplánován na 18:00.

Program celého dne je následující:

IDEA Velká cena Hradce Králové - koloběh11:00 - žáci, žákyně, kadetky 11:20 - kadeti, kadetky 11:50 - juniorky, ženy, masterky veteránky, ultraveteránky, ultraveteráni 12:30 - muži, junioři, master, veteráni

Rafkarna Velká cena Hradce Králové - cyklistika14:00 – žáci, žákyně, kadetky 14:30 – kadeti, juniorky 15:10 – junioři, ženy ELITE 16:00 – muži a ženy HOBBY 17:30 – prezentace elitních týmů 18:00 – Rafkarna Velká cena Hradce Králové muži ELITE

8 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner