Vyhledat

Park Golf Hradec Králové vede děti ke sportovní všestrannosti

Letní prázdniny v plném proudu, děti plné optimismu a rodiče plné pesimismu. Nekončící dilema neustále klepe na vrátka. Kam s dětmi? Jak je zabavit? Či dokonce, jak se jich „zbavit“?


V posledních letech se staly velkým hitem tzv. příměstské tábory, které fungují na principu „My hlídáme přes den, když jste v práci, a Vy večer, když jste doma.“. A pozadu nezůstal ani náš ctěný partner Park Golf Hradec Králové.

Ve spolupráci s Decathlonem Hradec Králové pořádá příměstský GOLFOVÝ KEMP, kde je o děti postaráno od osmi do sedmnácti hodin.

A nebojte, celý den není jen o golfu!

Mimo dopoledního golfového tréninku na děti čekají odpolední klidné volnočasové aktivity a společné hry, které učí spolupráci, rozvíjí týmového ducha i trpělivost.  


Účastníci prvního turnusu se vedle golfu například seznámili také s basketbalem, fotbalem nebo petanquem. Další bude obohacen o turnball, badminton nebo ping pong, a v posledním turnusu (od 26. srpna) se zase bude dovádět na trampolíně nebo s koloběžkami.A vzhledem k tomu, že i v našem týmu jsou rodiče, kteří zažívají podobná dilema („Kam s dětmi?“), soucítíme se všemi a snažíme se vám ulehčit situaci.
Proto také bude náš připravovaný GOLF TRIATHLON proběhne 8. září na Park Golf Clubu v Hradci Králové - pro děti zcela ZDARMA a svou energii budou moci vybít na svém vlastním triathlonovém závodě!


Nebudou samozřejmě chybět ani další zajímavé aktivity a atrakce. Neseďte proto doma, nedávejte děti k babičkám, doražte s celou rodinou a prožijte společně nezapomenutelný den plný adrenalinu!

28 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner