Vyhledat

Ovapkovaná kola na Golf Triathlonu

Firma Kärcher Soňa MOUPICOVÁ je česká rodinná firma zabývající se úklidovou technikou a jejím předprodejním, záručním i pozáručním servisem na celém území České republiky a řadí se mezi přední, dynamicky se rozvíjející, firmy východočeského kraje.

Věnuje se především širokému sortimentu značek SEBO a KÄRCHER, které patří mezi přední výrobce v jednotlivých kategoriích úklidových a komunálních strojů. V nabídce najdete prostředky pro ruční úklid, profesionální a průmyslové vysavače, kobercové extraktory, podlahové mycí automaty i bezprašné zametací stroje.


V KÄRCHER se zaměřují na vysokotlaké čističe, mokro-suché vysavače, stroje pro čištění suchým ledem, zametací a podlahové stroje, parní čističe, úpravny pitné vody a úpravny odpadních vod. SEBO je naproti tomu jednička na trhu v péči o koberce, kterou provádí pomocí kartáčových vysavačů se systémem suchého čistění, což umožňuje péči o koberce v plném provozu ploch.Soňa MOUPICOVÁ mimo jiné nabízí i možnost bezplatného a nezávazného předvedení daného zařízení po celé republice přímo v provozních podmínkách zákazníka.
Takže ať se už na Golf Triathlonu, který se koná 8. září, při zdolávání 6ti kilometrového běhu, 33 kilometrů v rámci cyklistické disciplíny, golfové části o devíti jamkách nebo snad všeho dohromady zašpiníte jakkoliv, nemusíte věšet hlavu, protože díky partnerství firmy Soňa MOUPICOVÁ se můžete svěřit do zkušených rukou úklidových profesionálů, kteří se o Vaše vybavení dobře postarají.


Vy si mezitím můžete užít zaslouženou odměnu v podobě občerstvení zahrnutého v ceně startovného.

Na každé ovapkované kolo, které vzejde z této spolupráce se velmi těšíme!

7 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner