Vyhledat

Letící míčky nejen ve vzduchu, ale i v hodinkách? Přijďte na Golf Triathlon 2019!

Značku PRIM zná snad každý, ale ne všichni vědí, že hodinky nesoucí tuto ochrannou známku jsou české a dokonce regionální.

V roce 1949 se v Novém Městě nad Metují začala odvíjet historie slavných hodinek PRIM. Ve své době se tak Československo zařadilo mezi pouze 8 zemí světa, které se mohly chlubit sériovou výrobou náramkových hodinek. Díky unikátní filosofii společnosti se už od počátků veřejnost podílela na zdokonalování hodinek a dnes tomu není jinak, zákazníci mohou aktivně zasahovat do výroby svých hodinek PRIM.

Kvalita a individuální charakter jsou hodnoty, ke kterým společnost upírá pozornost.

Nově designované řady společenských mechanických hodinek svojí elegancí evokují přehledný design padesátých a šedesátých let minulého století. Druhou linii hodinářské produkce továrny tvoří hodinky zcela moderního designu, které pomáhají vytvářet přední čeští výtvarníci.


Na Golf Triathlonu, který se koná již tuto neděli 8. 9. 2019 budou vystavené jedinečné hodinky z limitované edice pojmenované jako PRIM HOLE IN ONE. Ta vznikla ve spolupráci se společností World Golf Marketing.


Hodinky jsou inspirované téměř padesát let starým sportovním počinem, a to hrou golfu na Měsíci, kterou odehrál Allan Shepard, velitel americké mise Apollo 14.

Tmavý číselník hodinek je posetý letícími míčky a tento motiv je doplněn známým golfovým termínem HOLE IN ONE, který vtipně koresponduje s pozicí indexu 1 na číselníku hodinek. Celková kompozice je tak laděna diagonálně, což hodinkám dodává sportovní dynamiku.

27 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner