Vyhledat

Hodinky Dušek na Golf Triathlonu

Dalším partnerem letošní akce Golf Triathlon, který se koná již tuto neděli 8.9.2019, jsou Hodinky Dušek. Tato značková prodejna nabízí velký výběr náramkových hodinek, například od značek Tag Heuer, Tissot, Oris, Wenger, Swiss military Hanowa, Festina, Storm a mnoho dalších. Tuto prodejnu značkových hodinek můžete najít v prvním patře obchodního centra Aupark v Hradci Králové. 

Mimo prodej hodinek se specializují na výměny baterií, řemínků, kovových tahů, také na zkrácení a úpravy tahů, včetně výměny spon či nýtů. Pokud vlastníte vodotěsné hodinky a využíváte je na koupání a plavání, na počkání Vám pracovník prodejny může provést test vodotěsnosti a ověřit, zda jsou hodinky v pořádku a že není poškozené sklo nebo těsnění víka. Prodejna zajišťuje také záruční a pozáruční servis.


Drobné a jednoduché opravy se provádí na prodejně, ostatní opravy zajistí autorizovaná servisní centra.

Hlavním cílem Hodinek Dušek je maximální spokojenost zákazníků, poskytování odborné péče, profesionální přístup a servis.

Jak již bylo zmíněno výše, Hodinky Dušek budou jedním z mnoha letošních partnerů Golf Triathlonu. Těšit se můžete na vystavené značkové hodinky a pro děti bude nachystaný nafukovací hrad. Nenechte si tuto událost ujít a přijďte 8.9.2019 na Golf Triathlon na Park Golf v Hradci Králové.

5 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner