Vyhledat

Golf Triathlon získal záštitu města Hradec Králové

Aktualizace: 6. srp 2019

GOLF TRIATHLON - KOLO, BĚH a GOLF

Místem zrození sportu GOLF TRIATHLON bude už navždy město Hradec Králové, i proto nám je ctí, že záštitu nad akcí převzal již tradičně právě primátor města Hradec Králové Alexandr Hrabálek. Děkujeme!


GOLF TRIATHLON 8.9.2019 Golf Angels na Park Golf Club Hradec Králové

Akce si během krátké doby získala řady příznivců a přilákala firmy i jednotlivce, kteří chtějí novému a atraktivnímu sportu pomoci v rozjezdu.

Spojení snad všech sportovních prodejen ve městě Hradec králové v čele s hlavním partnerem akce DECATHLON je symbolickým gestem sportovního fair play i příjemnou propagací této akce.


GOLF TRIATHLON přiláká do Hradce Králové opět i známé osobnosti, které si toto netradiční spojení chtějí vyzkoušet. Známý triatlonista Filip Ospalý si přijede vyzkoušet nový formát triathlonu v kategorii štafet a Jiří Ježek s manželkou Soňou přijali výzvu v kategorii jednotlivců. Děkujeme a těšíme se! Další známé tváře a osobnosti si pořadatelé ještě nechávají jako překvapení.


Díky podpoře firem z Hradce Králové se můžeme těšit i na atraktivní doprovodný program a velké poděkování všem patří za myšlenku a podporu, díky které může být i letos celá akce pro děti do 15ti let zcela zdarma. Děkujeme!


Akce se můžete účastnit jako jednotlivci nebo formou štafety - firemní, rodinné a nebo v partě kamarádů. Rodiče tímto prosíme, aby svým dětem pomohli vytvořit štafety a vzali je na hezký sportovní den. Více info na www.Golf-Triathlon.cz


53 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner