Vyhledat

GOLF JE STÁLE HRAVĚJŠÍ SPORT

Aktualizace: 6. srp 2019

Golf už dávno není tak upjatým sportem jako v minulosti. Společně s novými pravidly, barevnou golfovou módou se stále častěji objevují i nové formáty golfových turnajů.

Inspiraci z běžeckého prostředí se vzal například Golf Marathon. Běžecký maraton je dlouhý něco málo přes 42 km a ten golfový má 42 jamek. Golfová komunita je také stále přístupnější a propojenější s dalšími sporty. Po úspěchu turnajů Ski&Golf, Golf&Bike se objevily i další zajímavé formáty turnajů jako je Golf Triathlon a Golf Biathlon. Právě Golf Triathlon asi nejvíce láká také negolfisty, protože otevřená kategorie štafet dává prostor přátelským či firemním týmům složených z běžce, bikera a golfisty.

Golfové resorty tak ožívají akcemi doposud nezvyklých rozměrů a při takových akcích se proměňují ve sportovní kempy, kde se v příjemné atmosféře a krásném prostředí setká několik sportovních komunit. To vše bez ohledu na věk, fyzičku či sportovní úroveň. Pohlaví najdete na těchto akcích také všechna.

A nebyla by to Česká republika, kdyby si nehýčkala a nedala vzniknout formátu turnaje pro Čechy tak tradičnímu jako je Beer Golf.

Ať už Vás zaujme jakýkoli z těchto turnajů, přejeme hezkou hru a užívejte si golf ve všech jeho podobách.

Více konkrétních informací o zmíněných turnajích najdete na webových stránkách:

www.BeerGolf.cz

www.GolfMarathon.cz

www.GolfTriathlon.cz

30 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner