Vyhledat

Auparťáček si připravil krásné odměny pro děti na Golf Triathlon

Aupark, úspěšná síť nákupních center původem ze Slovenska, která prostřednictvím nejnovějšího obchodního domu v Hradci Králové šíří svou značku i do České republiky.

Pyšní se moderním interiérem zvyšující úroveň komfortu při nákupech a přínosem nejnovějších módních trendů přímo k Vám. Nabízí pohodlné parkování ve vedlejším parkovacím domě a díky nevelké vzdálenosti od centra a hlavního nádraží se stává ideálním místem pro setkávání s přáteli a pro pořádání všelijakých akcí.


Velkým lákadlem pro dětské návštěvníky a jejich rodiče je dětský klub Auparťáček, který každý víkend zprostředkovává zajímavý program pro rodiče s dětmi, kteří potřebují vyplnit volné prázdninové dny a vybít se z přebytečné energie. Za účast se neplatí a nikam se není třeba registrovat, stačí třeba projít kolem. Ne vždy se akce konají přímo v Auparku, ale Auparťáček se účastní i jiných akcí v oblasti Hradce Králové.

Jednou takovou akcí je i Golf Triathlon, pro který si, v rámci spolupráce, Auparťáček připravil parádní klíčenky pro všechny účastníky a speciální ceny pro hlavní vítěze soutěžního dne 8.9.2019, kdy se Golf Triathlon na hradeckém Park Golfu koná.


Už nestačí než se těšit na ty, kteří si ceny odvezou domů!

12 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner