Vyhledat

Škoda Kamiq na Golf Triathlonu 2019

Dalším z mnoha skvělých partnerů Golf Triathlonu, závodu v běhu, jízdě na kole a golfu, který se koná 8.9.2019, je Porsche Hradec Králové.


Tato provozovna skupiny Porsche Inter Auto CZ, dceřiné společnosti dobře známé rakouské firmy Porsche Inter Auto, byla založena v roce 2009 a je autorizovaným prodejcem vozů Škoda a Volkswagen Užitkové vozy.

Pozornost je zde věnována kompletním a kvalitním servisním službám pro vozy značek Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, přičemž nabízí i příjemné moderní prostředí pro návštěvníky, kteří mohou využít kromě samotného nákupu a servisu vozů, také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů pod značkou Das Weltauto, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, mycí linku, odtahovou službu 24 hodin denně, kavárnu a mnoho dalšího.

Porsche Hradec Králové se věnuje podpoře akcí inspirujících aktivní a zdravý životní styl pro rodiny s dětmi a na Golf Triathlonu nabídnou prohlídku atraktivní novinky pro mladší zákazníky, vyznávající moderní životní styl. Škoda Kamiq je vůz vhodný pro potřeby aktivní rodiny s množstvím bezpečnostních funkcí a jiných zajímavých prvků jako je například dynamická navigace reagující na aktuální provoz pro pocit pohodlí při jízdě.

16 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Odesílání novinek o akci

Victoria Židková

Jiří Kastner